Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wsiadła w "stopa" i zasnęła. Obudziła się 300 km dalej

Utworzony przez ewt, 20 marca 2009 r. o 17:53
Witajcie ! Przespałam się ze swoim problemem, niestety nie z chłopakiem, bo się Wiolka na mnie obraziła i już nie odzywa. Teraz widzę, że źle postąpiłam obmawiając koleżankę i wymyślając na jej temat nieprawdziwe informacje. Przepraszam jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie ! Ja też się przespałam . Zgadnijcie z kim ? Otóż spaliśmy w TRÓJKĘ ! tzn Dorota Zygmunt i ja. Zygmunt spał w środku. A dzieci w tym czasie oglądały Czterech pancernych i sobakę. Ale nam ciebie Wiola brakowało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt mi nie odpisuje? Przedstawiłam wam taką ciekawą historię. Głupi jesteście. Idę się uczyć z plastyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie odpisuje bo niepotrzebnie się wtrążaliłaś między wódkę a zakąskę i podszyłaś się pode mnie. Zepsułaś całą zabawę. Widziałaś jak ten gość dał się nabrać jak jakiś głupek ? Ciekawe czy już znalazł tę Dorotę Z. z ul. Twardej ? Może głupek poszedł na policję i żądał aresztowania mnie ? Musiały być niezłe jajca. Ech szkoda, tak się pięknie akcja rozwijała. A ty zamiast uczyć się plastyki to lepiej powiedz co z Zygmuntem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim numerze Słowa Podlasia ukazał się artykuł "Wymyśliła napad, żeby mieć alibi przed mężem" w którym tzw. redaktor Ryszard Fedyk opisuje historię eskapady Doroty do Augustowa. Panie Fedyk ! nieładnie ! Nic pan nie wniósł nowego do sprawy, oparł się pan tylko i wyłącznie na artykule Pietrzeli (który też wziął gotowca od kogoś tam) oraz na informacjach które JA podałam na Forum Dziennika Wschodniego. Nie pofatygował się pan na ul. Twardą gdzie mieszka Dorota, nie wypytał pan sąsiadów, znajomych, nie zajrzał pan na stronę Lic. Kraszewskiego gdzie są zdjęcia Doroty z Zygmuntem itp. itd. Jest pan zwykłym leniem a nie dziennikarzem ! Pisze pan w swoim tekście "...skontaktowała się z nami anonimowa osoba podająca się za znajomą Doroty". Prawda jest natomiast taka (o czym nie wiedzą czytelnicy Sł. Podl.) że JA NIE SKONTAKTOWAŁAM SIĘ z "wami", to pan próbował mnie nakłonić żebym pisała do pana prywatnie, podawał mi pan nawet numer swego gg. Ale ja nie jestem taka głupia. Rozumiem teraz dlaczego panu tak zależało na czasie , wypisywał pan do mnie w środku nocy - musiał pan napisać ten swój denny artykuł żeby zdążyć przed oddaniem numeru do druku. Zwykła medialna k... która dla paru groszy zrobi wszystko ! Cały ten niby artykuł jest w gruncie rzeczy oparty na tym co JA napisałam na Forum. Podziel się pan ze mną kasą panie Fedyk ! A policja to prędzej CIEBIE weżmie za d... niż mnie, bo to TY wywlokłeś tę historię Doroty na cały świat ! Dorota już czytała ten twój "artykuł" i powiedziała że ci tego nie daruje. Między mną a Dorotą jest wszystko w porządku, jesteśmy nadal przyjaciółkami. A ty Fedyk masz przechlapane ! Ps. Augustów to nie są Mazury, nie uczyli w szkole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc to powiat, ten bialski czy coś tam! A tylu deb***i, ze pare wsi by tym obdzielil!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ponoc to powiat, ten bialski czy coś tam! A tylu deb***i, ze pare wsi by tym obdzielil!
Do mnie mówisz ? A o co tobie konkretnie biega ? Nie podoba ci się historia Doroty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fedyk ! no jak tam ? już odwiedziłeś Dorotę na ul. Twardej ? Policja Augustów podaje że Dorota to mieszkanka M-ca a nie Białej. Nie wierz w to ! Dorota owszem zameldowana jest w M-cu ale mieszka w Białej na ul. Twardej, obok drukarni Calamus. Byłeś tam ? Ty leniu patentowany ! nie chce ci się pofatygować ? Wierszówkę bierzesz za darmo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naiwna do Fedyka napisał:
Fedyk ! no jak tam ? już odwiedziłeś Dorotę na ul. Twardej ? Policja Augustów podaje że Dorota to mieszkanka M-ca a nie Białej. Nie wierz w to ! Dorota owszem zameldowana jest w M-cu ale mieszka w Białej na ul. Twardej, obok drukarni Calamus. Byłeś tam ? Ty leniu patentowany ! nie chce ci się pofatygować ? Wierszówkę bierzesz za darmo ?
Z tą turystyką to jest tak, że najpierw należy sięgnąć po przewodnik i wszystko jest jasne... Mając internet to proste. Wystarczy wpisać sex w twoim mieście, potem Biała Podl lub Międzyrzec i pokaże ci się całe meni ... Aż brzuch zaboli od ofert turystycznych w nieznane... Oczywiście trzeba poznać upodobania egzotycznego świata, potem decyzja i jedziesz, zwiedzasz, konsumujesz i pozostaje mimo wszystko nie nasycona chuć. I tak znów stroisz się na następną wycieczkę, wystarczy kontakt z biurem ... i oczywiście trzeba mieć te turystyczne upodobania. Przygody też bywają, oferty o tym mówią. Rzeczywiście można się czasami obudzić o 300 km za daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Dorota nie jest zwolenniczką takiej seksualnej turystyki. Ona po prostu tego Zygmunta naprawdę pokochała. Mimo tych zawirowań jednak wszystko skończyło się dobrze. Fedyk, napisz coś o tym jeszcze ! Och jak uwielbiam czytać twoje wypociny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Fedyk ! co tak zamilkłeś ? A wchodziłeś, leniu, na stronę policji w Augustowie ? Nie ? A to dlaczego ? Tam są ciekawe info o tej twojej Dorocie. Wejdż i napisz następny "artykuł", parę groszy się przyda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fedyk ! mam dla ciebie ciekawe info : w zajeżdzie przed Siemiatyczami mają nagranie wideo z tego jak Dorota z Zygmuntem... no wiesz... Mogą ci sprzedać za parę groszy, pogadaj ze swoimi szefami, może kupią ? Rewelacja ! Podobno Pietrzela już tam był ale nie miał kasy. Pośpiesz się, Fedyk, pośpiesz ! To dla ciebie szansa, nie przegap jej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszardzie, to jakiś rozpustny samiec próbuje figlować z tematem. Uważaj. Prowokator szpakami karmiony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marjan napisał:
Ryszardzie, to jakiś rozpustny samiec próbuje figlować z tematem. Uważaj. Prowokator szpakami karmiony!
Ależ Marjanie ! skąd ci to przyszło do głowy ? ja jestem samica jak NAJBARDZIEJ . A dlaczego szpakami ? a nie np. skowronkami ? albo wronami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naiwna napisał:
Ależ Marjanie ! skąd ci to przyszło do głowy ? ja jestem samica jak NAJBARDZIEJ . A dlaczego szpakami ? a nie np. skowronkami ? albo wronami ?
Był to test. Pogrążasz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marjan napisał:
Był to test. Pogrążasz się.
Poooowaaażnieeee ? Ojeeejkuuu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Poooowaaażnieeee ? Ojeeejkuuu ...
Przepraszam, już mi się te nicki mylą... Oczywiście tutaj jestem jako "naiwna" a nie "suka". Jeszcze raz przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...